Detska-postel.sk   »   Detské postele   /   Postele so zábranou   /   Detská posteľ so zábranou - Dino

PREDAJ SKONČIL - Detská posteľ so zábranou - Dino

Naša cena: od 112,20 €
Pôvodná cena: od 140,00 €
celkové hodnotenie
4.4
21 celkové hodnotenie


Detská posteľ so zábranou - Dino

AKCIA! DEKORÁCIE K POSTELI ZADARMO! 

Zaobstarať pre deti modernú, krásnu a farebnú posteľ je hračka. Avšak je dôležité, aby detská posteľ bola nielen moderná, ale aj praktická, funkčná, bezpečná a vhodná pre zdravý detský spánok.

A práve taká je detská posteľ so zábranou - Dino. Milí dinosauri sú vhodní pre všetky detské interiéry, zamilujú si ich ako deti, tak aj dospelí. Skrášlia a doplnia dievčenskú aj chlapčenskú detskú izbičku.

Pri výrobe postele sa využívajú tlačiarenské farby, ktoré sú ekologické a čo viac, zaisťujú sa laminátovým profilom. Vďaka tomu nedochádza k vyblednutiu ani opotrebovávaniu farieb.

Detská posteľ disponuje zábranou, ktorá je veľmi funkčná. Je možné ju zložiť, teda posteľ porastie spolu s vašimi deťmi. Počas dňa môžete zábranu zložiť a deti sa môžu hrať, v noci naopak zábrana chráni detský spánok a deti pred pádom z postele.

Veľmi kvalitné spracovanie postele jej dodáva, spolu s kvalitným použitým materiálom, robustnosť, odolnosť a požadovanú kvalitu. Vďaka tomu je detská posteľ skvelá a vhodná pre všetky deti.

Posteľ disponuje roštom, ktorý sa vyrába z líšt, ktoré sú hrubé dva centimetre. Nosnosť detskej postele je do 150 kg, teda si na ňu môžu sadnúť alebo ľahnúť aj rodičia a posteľ nebude poškodená.

Súčasťou postele nie je matrac, tú si treba zaobstarať samostatne a v kategórii detské matrace. Tu si vyberiete príslušný rozmer aj materiál.

DEKORÁCIE K POSTELI  ZADARMO!

Rozmery:

- 164x77x60 cm

- 164x87x60 cm

- 164x97x60 cm

Farba postele: biela
Prevedenie posteľe: so zábranou, s úložným priestorom, s potlačou
Materiál postele: lamino

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.4
21 zákazníkov
hodnotilo