Detska-postel.sk   »   Detské postele   /   Postele so zábranou   /   Detská posteľ - Klára

PREDAJ SKONČIL - Detská posteľ - Klára

Naša cena: od 241,90 €
celkové hodnotenie
4.6
20 celkové hodnotenie


Detská posteľ - Klára

Borovicové drevo, ktoré je lakované tromi vrstvami laku. To je detská posteľ Klára, ktorá je krásna a určite poteší všetky deti.

Ide o bezpečnú a kvalitnú posteľ, ktorá disponuje vlastným certifikátom "Inštitútu technológie dreva v Poznani". Tento certifikát je dôležitý a potrebný v Európskej únii.

Aj samotné čelá úložných priestorov sa vyrábajú z masívu, bočnice sú z lamina. K posteli patrí aj zábrana. Pri nej si môžete zvoliť, na ktorej strane má byť umiestnená.

Farba postele, ktorá je na obrázku je kombinácia farieb dub a capri.

Posteľ je trikrát lakovaná a lak je bezzápachový, ekologický, antialergický. Odoláva zmenám klímy, lak je v najvyššej triede ekologických lakov "ekologicky bezpečné E". Takéto laky neobsahujú žiadne aromatické prímesy ako toluén, ksylen a podobne, neobsahujú žiadne toxické zmesi či iné rakovinové látky. Tri vrstvy laku ďalej chránia posteľ proti poškodeniu, povrch je dostatočne tvrdý a odolný.

K detskej posteli Klára získavate prehľadné inštrukcie k montáži. Posteľ sa dodáva v demonte, podľa návodu jej ľahko zložíte.

K dispozícii je široká farebná paleta (viď detailná foto), z ktorej môžete vyberať a prispôsobíte tak detskú posteľ vášmu interiéru. Vyberať môžete z farieb ako prírodné borovica, dub, mahagón, jelša, jelša medová, calvados, tmavá hruška, orech, buk, bordová, biela, pomaranč, modrá, ružová, olivová, vanilka.

Prosíme, aby ste do poznámky uviedli, o akú farbu postele máte záujem.

Súčasť balenia postele je tiež:

- jeden polyuretánový matrac s bavlneným poťahom, ktorý je vybavený zipsom

- rošt, ktorý je vyrobený zo silného topoľového dreva

- dva kompletné úložné priestory, ktoré disponujú štyrmi kolieskami

Na zákazku je možné vyrobiť a následne dodať posteľ v akomkoľvek farebnom prevedení, teda aj v inom, než je v ponuke. Ide o postele v dvojfarebnom vyhotovení a jednofarebné postele vo farbe modrá, zelená, pomaranč, calvados, capri, fialová, oliva, ružová. V takomto prípade ide o posteľ, ktorá sa vyrába na zákazku. A od takejto zmluvy potom už nemožno odstúpiť.

Rozmery:

- nosnosť postele 80 kg

- výška matraca 8 cm

- hrúbka roštu 20 mm

- šírka líšt 5 cm

- 190 x 87 x 67 cm

Farba postele: iné farebné prevedenie
Prevedenie posteľe: so zábranou, s úložným priestorom
Materiál postele: masív

Fotky užívateľov

pridať fotku

Diskusia

Pomôžte ostatným s nákupom.
Napíšte recenziu na tento produkt .

Recenzie produktu

Priemerné
hodnotenie
4.6
20 zákazníkov
hodnotilo