Detské hodiny

Ako nakupovať | Kontakt
infolinka: po-pi 7:30-20:00 +421 221 201 277
Nachádzate sa: Hlavná strana > Detské hodiny
Objednávky detských hodín budú realizované po 8.8.2012 z dôvodu dovolenky výrobcu. Ďakujeme za pochopenie.

Dětské hodiny sú neodmysliteľnou súčasťou každej detskej izby. Príjemný a nápaditý design pre všetky vekové kategórie Vašich detí. Zreteľná viditeľnosť zo všetkých uhlov pohľadov, a to vrátane sekundovej ručičky. Mnohé varianty farebného vyhotovenia sú zárukou, že denný režim Vášho dieťaťa bude prospešný potrebám dieťaťa ako aj Vašim potrebám.

Dětské hodiny

průměr: 25 cm
průměr ciferníku: 21.5 cm
materiál: plast
strojek quartz poháněný jednou baterií R6 (AA)

Detské hodiny č. 32 TigerDetské hodiny č. 32 Tiger

14,8 EUR

Detské hodiny s tigrík rozveselí izbičku každého chlapca i dievčatká. priemer - 30 cm priemer ciferníku - 24cm vyrobené z plastu quartzový mechanizmus, jedna batéria R6 (AA) - nie je súčasti hodín.. Príjemný a nápaditý design pre všetky vekové kategórie Vašich detí. Zreteľná viditeľnosť z každého uhla pohľadu, a to vrátane sekundovej ručičky.

Detské hodiny č. 26 HasičiDetské hodiny č. 26 Hasiči

14,8 EUR

Hodiny sú základom každej izbičky, tieto si navyše zamilujú všetci malí hasiči. priemer - 30 cm priemer ciferníku - 24cm vyrobené z plastu quartzový mechanizmus, jedna batéria R6 (AA) - nie je súčasti hodín. Príjemný a nápaditý design pre všetky vekové kategórie Vašich detí. Zreteľná viditeľnosť z každého uhla pohľadu, a to vrátane sekundovej ručičky.

Detské hodiny kvety 05Detské hodiny kvety 05

14,8 EUR

Detské hodiny kvety vyzdobí izbičku nielen každé malé dievčatká, ale aj staršie slečny. priemer - 30 cm priemer ciferníku - 24cm vyrobené z plastu quartzový mechanizmus, jedna batéria R6 (AA) - nie je súčasti hodín. Príjemný a nápaditý design pre všetky vekové kategórie Vašich detí. Zreteľná viditeľnosť z každého uhla pohľadu, a to vrátane sekundovej ručičky.

Detské hodiny Roztomilý medvedíkDetské hodiny Roztomilý medvedík

AKCE: 9,8 EUR

Krásne detské hodiny s motivom roztomilého medvedíka. Veľmi obľúbený motive ktory rozžiari každú izbičku. Hodiny nielen na zed, vďaka stojanu, môžete hodiny umiestniť napríklad na písací stôl. Rámček nabízíme v troch farbách: žltá, zelená a červená.

Detské hodiny č. 33 ZebraDetské hodiny č. 33 Zebra

14,8 EUR

Detské hodiny so zebrou rozžiaria každú detskú izbičku. priemer - 30 cm priemer ciferníku - 24cm vyrobené z plastu quartzový mechanizmus, jedna batéria R6 (AA) - nie je súčasti hodín.. Príjemný a nápaditý design pre všetky vekové kategórie Vašich detí. Zreteľná viditeľnosť z každého uhla pohľadu, a to vrátane sekundovej ručičky.

Detské hodiny MašinkaDetské hodiny Mašinka

AKCE: 9,8 EUR

Krásne detské hodiny s motivom mašinky. Veľmi obľúbený motiv rozžiarí každú chlapčenskú izbičku. Hodiny nielen na zed, vďaka stojanku, môžete hodiny umiestniť napríklad na písací stôl. Rámček nabízíme v troch farbách: žltá, zelená a červená.

Detské hodiny č. 03 LienkyDetské hodiny č. 03 Lienky

14,8 EUR

Detské hodiny s lienkami vyzdobí izbičku nielen každej malej princeznej, ale aj staršie slečny. priemer - 30 cm priemer ciferníku - 24cm vyrobené z plastu quartzový mechanizmus, jedna batéria R6 (AA) - nie je súčasti hodín. Príjemný a nápaditý design pre všetky vekové kategórie Vašich detí. Zreteľná viditeľnosť z každého uhla pohľadu, a to vrátane sekundovej ručičky.

Detské hodiny č. 27 Auto žltéDetské hodiny č. 27 Auto žlté

14,8 EUR

Detské hodiny s autíčkom rozveselí izbičku každého chlapca. priemer - 30 cm priemer ciferníku - 24cm vyrobené z plastu quartzový mechanizmus, jedna batéria R6 (AA) - nie je súčasti hodín.. Príjemný a nápaditý design pre všetky vekové kategórie Vašich detí. Zreteľná viditeľnosť z každého uhla pohľadu, a to vrátane sekundovej ručičky.

Detské hodiny č. 35 Žlté kvetyDetské hodiny č. 35 Žlté kvety

14,8 EUR

Krásne kytičky zútulnia každý dievčenské izbičku. Príjemný a nápaditý dizajn pre všetky vekové kategórie vašich detí. Dobre zreteľné zo všetkých uhlov pohľadu vrátane sekundové ručičky. Početné varianty farebného vyhotovenia sú zárukou, že denný režim vášho dieťaťa bude prospešný jeho i vašim potrebám.

Detské hodiny Roztomilý zajačikDetské hodiny Roztomilý zajačik

34,- EUR

Hodiny + nástenné samolepky Hodiny sa samolepkami sa hodí do detských izieb, hracích kútikov, škôlok a pod. Je to ideálny a originálny darček pre deti. Samolepky sa dá nalepiť na ľubovoľnú hladkú plochu napr. Na steny, sklo, dlaždice či nábytok. špecifikácie:   - Batérie AA   - Celkové rozmery: 62 cm x 48 cm

Detské hodiny Nezbedný dráčikDetské hodiny Nezbedný dráčik

AKCE: 23,9 EUR

Hodiny + Nástenné Samolepky Nezbedný, roztomilý dráčik iste poteší každé dieťa. Hodiny sa samolepkami sa Hódi robiť detských izieb, hracích kútika, Skolek POD. Je to IDEÁLNE originálny darček pre deti. Samolepky sa dá nalepiť na ľubovoľnú hladkú plochu Entry. na steny, sklo, dlaždice ČI nábytok.

Detské hodiny SnoopyDetské hodiny Snoopy

AKCE: 9,8 EUR

Krásne detské hodiny s motivom psíka Snoopy. Veľmi obľúbený motive ktory rozžiari každú izbičku. Hodiny nielen na zed, vďaka stojanu, môžete hodiny umiestniť napríklad na písací stôl. Rámček nabízíme v troch farbách: žltá, zelená a červená.

Kategórie tovaru
Vyhľadávanie

Kontakt

Telefon: +421 221 201 277
 

Podrobnejšie kontaktné informácie

Odkazy

Banaby.sk - detský nábytok